Lan Taldea

Haur Hezkuntza

HH 2 URTE

HH 2A: Marisa Biritxinaga

HH 2B: Nagore Gerrikagoitia

Laguntza/koordinatzailea:  Idoia Solaguren

 

HH 3 URTE

HH 3A: Fatima Sarriugarte

HH 3B:  Itziar Cearreta

 

HH 4 URTE 

HH 4A: Saioa Leaniz

HH 4B: Yoana Ferreiro

 

HH 5 URTE

HH 5A: Agurtzane Juez

HH 5B: Dori Galan

 

LEHEN HEZKUNTZA

LH 1. ZIKLOA

LH 1A:Itziar Barrenetxea /Lander Narbaiza

LH  1B: Juan Carlos Zapirain (Zapi)

LH 2A: Jon Aguirrebeña

LH 2B: Maria Jesus Zabala

LH 2. ZIKLOA

LH 3A: Ainara Biain

LH  3B: Idoia Oiartzun

LH 4A:  Jabi Bernaola

LH 4B:  Mireia Arroyo

 

LH 3. ZIKLOA

LH 5A: Alkain Azkorbebeitia

LH  5B: Aintzane Jauregi

LH 6A: Olga Barruetabeña

LH 6B: Laura Castro

 

Zuzendaritza

ZuzendariaIzaskun Duñabeitia 015342aa@zabalarra.com

Ikasketa Burua: Itxaso Jayo ikasketaburua@zabalarra.com

IdazkariaAinhoa Ania idazkaria@zabalarra.com

Jantokiko arduraduna: Unai Rivero

EMI: Amaia Amilibia, Nerea Fernandez

I.K.T.: Unai Rivero ikt@zabalarra.com

BAT Taldea (Bullying Aurkako Taldea)

ZuzendariaIzaskun Duñabeitia

Ikasketa Burua: Itxaso Jaio

Aholkularia: Ines Iturriaga

Hezkidetzako Arduraduna: Ines Iturriaga

Gela Egonkorra

P.T.: Itziar Agirretxe, Maite Murga

Hezkuntza premia berezikoak

Aholkularia: Ines Iturriaga

P.T.: Oihane Abaroa, Izaro Bildosola, Ione Goikolea, Itziar Agirretxe, Maite Murga

Hezitzaileak: Ainhoa Arin, Izaskun Bilbao, Nagore Zubikarai, Nieves Bilbatua, Ana Berrizbeitia, Isabel Cabezas, Maider Garcia, Irune Urrutia

Irakasle espezifikoak

HH eta LHko Laguntza/koordinatzaileaOihana Etxegibel

HH eta LHko Laguntza: Iker Ibarretxe

Ingelesa: Amaia Trejo, Aritz Grande

Ingelesa koordinatzailea: Maribe Basoa

Musika/koordinatzaileaSilvia Martínez

Heziketa Fisikoa: Eder Rodriguez

Irakasleak ez diren langileak

Atezaina: Xaber Kerexeta atezaintza@zabalarra.com

Sukaldean: Alexander Ferrero eta Carmen Ereñaga

Jantokiko monitoreak: 

2 urte: Marta de la Iglesia, Nuria Petite, Marisa Narbaiza.

3 urte: Leire Basterretxea. 

4 urte:  Mari Carmen Hernández Mari Carmen Narbaiza.

5 urte: Eva Lete, Maria Jesús Girao.

1. maila: Jasone Ibarra.

2. maila: Yolanda Lete.

3. maila: Alicia San Roman.

4. maila: Lorena Cabello.

5. maila: Ana Uriarte

6. maila: Nerea Aldaiturriaga

Garbitzaileak

Eskolako O.O. G.

Berezko kideak:  Izaskun Duñabeitia, Itxaso Jaio, Ainhoa Ania.

Irakasleen Ordezkariak: Isabel Mintegi, Ainara Biain, Itziar Cearreta, Mariaje Zabala, Maribe Basoa, Fatima sarriugarte, Aintzane Jauregi, Mireia Arroyo, Jabi Bernaola, Unai Rivero, Jon Agirrebeña, Agurtzane Juez.

Gurasoen Ordezkariak: Leire Gonzalez, Natalia Guerra, Lander Lejarreta, Eduardo Muñoz, Isabel Sanchez, Ainhoa alonso, Itsaso Bilbatua, Debora Macias, Maider caballero, Mireia cebada, monica garcia, Oihana Kortazar, Leire Rekalde, Rakel martin, Laura Oñate, Lucas periañez, Maite altuna, Marimar Gonzalez.

Hezkuntza arreta osagarriko langileen ordezkaria: Isabel Cabezas.

Administrazio eta zerbitzuak: Xaber Kerexeta

Udaletxearen ordezkaria: Mireia Elkoroiribe