Lan Taldea

Haur Hezkuntza

HH 2 URTE

HH 2A: Fatima Sarriugarte

HH 2B: Itziar Cearreta

HH 2A/B:  Idoia Solaguren

HIPI+ 2A: Aizpea Berrizbeitia

HH 3 URTE

HH 3A: Isabel Mintegi

HH 3B:  Rosa Diez

Musika: Itxaso Jaio

Ingelesa: Irati Areitiourtena

HH 4 URTE 

HH 4A: Agurtzane Juez

HH 4B: Nagore Guerricagoitia

Musika: Itxaso Jaio

Ingelesa: Irati Areitiourtena

HH 5 URTE

HH 5A: Marisa Biritxinaga

HH 5B: Olatz Maguregi

HH 5B ordezkoa: June Uriarte

Musika: Itxaso Jaio

Ingelesa: Irati Areitiourtena

LEHEN HEZKUNTZA

LH 1. ZIKLOA

LH 1A: Ion Lizundia

LH  1B:Maria Jesús Zabala

LH 2A: Amaia Trejo

LH 2B:Itziar Barrenetxea

Ingelesa: Maribe Basoa

Musika: Itxaso Jaio

Gorputz Hezkuntza: Rober Arrarte

LH 2. ZIKLOA

LH 3A: Jabi Bernaola

LH  3B: Mireia Arroyo

LH 4A:  Ainara Biain

LH 4B: Idoia Oiartzun

Ingelesa: Maribe Basoa

Musika: Itxaso Jaio

Gorputz Hezkuntza: Rober Arrarte

LH 3. ZIKLOA

LH 5A: Olga Barruetabeña

LH  5B: Laura Castro

LH 6A: Alkain Azkorbebeitia

LH 6B: Aintzane Jauregi

Ingelesa: Maribe Basoa

Musika: Itxaso Jaio

Gorputz Hezkuntza: Rober Arrarte

Gela Egonkorra

P.T.: Itziar Agirretxe, Imanol Bilbao

Hezkuntza premia berezikoak

Aholkularia: Ines Iturriaga

P.T.: Estibaliz Gerrikabeitia, Inma Rodriguez, Ane Belaustegi

Hezitzaileak: Ainhoa Arin, Izaskun Bilbao, Nagore Zubikarai, Nieves Bilbatua, Ana Berrizbeitia, Isabel Cabezas

BAT Taldea (Bullying Aurkako Taldea)

ZuzendariaIzaskun Duñabeitia

Ikasketa Burua: Jaione Legarza

Aholkularia: Ines Iturriaga

Hezkidetzako Arduraduna: Ines Iturriaga

Zuzendaritza

ZuzendariaIzaskun Duñabeitia

Ikasketa Burua: Jaione Legarza

Ikasketa Buru ordezkoa: Estibaliz Aranceta

IdazkariaAinhoa Ania

Idazkari ordezkoa: Irati Ugalde

Jantokiko arduraduna: Unai Rivero

EMI: Amaia Amilibia, Maitane Sauco

I.K.T.: Borja Navarro

IRAKASLEAK EZ DIREN LANGILEAK

Atezaina: Xaber Kerexeta

Sukaldean: Esther Abaitua eta Carmen Ereñaga

Jantokiko monitoreak: 

2 urte: Marisa Narbaiza, Nuria Petite, Marta de la Iglesia.

3 urte: Leire Basterretxea, Mari Carmen Narbaiza.

4 urte: Ainhoa Etxegibel, Mari Carmen Hernández

5 urte: Eva Lete, Maria Jesús Girao.

1. maila: Jasone Ibarra.

2. maila: Yolanda Lete, Aida Diez.

3. maila: Oihana Berrojalbiz

4. maila: Lorena Cabello.

5. maila: Ana Uriarte

6. maila: Nerea Aldaiturriaga

Garbitzail